ads-rokycany.cz > O společnosti

A.D.S. Rokycany s.r.o.

Firma A.D.S. Rokycany s.r.o. vznikla v roce 2007 sloučením několika stávajících subjektů působících již delší dobu ve stavebnictví. Nabízíme projektové práce v oblasti pozemních staveb a inženýrských sítí. Dále zajišťujeme i projektové práce v oblasti dopravních staveb.

Z hlediska provádění staveb jsme schopni zhotovit Vámi zadanou stavbu na klíč, případně provést libovolnou subdodávku do Vámi prováděné stavby. V obou těchto činnostech dokážeme nabídnout také odborné poradenství

Od října 2007 disponuje firma certifikací pro provádění činnosti koordinátora staveb dle zákona č.309/2006Sb. Činnosti spjaté s touto funkcí dodáváme jak pro vaši projektovou dokumentaci tak pro stavbu.

V případě vašeho zájmu o stavby tzv. "NA KLÍČ" provedeme veškeré práce od vypracování návrhu stavby přes projektovou dokumentaci a provedení stavby až po předání klíčů od hotové stavby připravené k nastěhování.

Odbornou práci ve firmě provádí tým zkušených stavebních inženýrů, architektů a stavebních techniků. Veškeré projektové práce jsou prováděny především v systému ALLPLAN, který podporuje návaznost na ostatní systémy CAD.

Z hlediska spolupráce se zahraničními investory není problém vést jednání v němčině případně angličtině či francouzštině.

Firma se opírá především o zkušenost svých zaměstnanců, kterou tvoří přes 2000 úspěšně vypracovaných a zrealizovaných zakázek. Výpis referencí v případě zájmu přikládáme k cenové nabídce. Ke kvalitě našich projektových dokumentací přispívá přímý kontakt našich pracovníků se stavební praxí.

Nakládání s osobními údaji:

 Soubor:ads_gdpr_4_vnitřní_předpis_příloha_2.pdfPopis:Ochrana osobních údajů